Garanti ve İade Şartları

Garanti Şartları :

Mağazamızda satılan ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri , garanti veren firma veya yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

Fethiyeveteriner.com.tr kanalı ile aldığınız tüm ürünler nakledilme sırasında oluşabilecek olası hasarlara karşı sigortalıdır ve sorumluluğu tamamen Fethiyeveteriner.com.tr’ a aittir. Gerek teslimat sırasında gerekse Fethiyeveteriner.com.tr’ dan çıkışı sırasında hasar görmüş veya eksik teslim edilmiş tüm ürünler ücretsiz olarak değiştirilecek ve teslim edilecektir. Kargonun ürünü teslimi esnasında , ürün tarafınıza arızalı veya hasarlı şekilde ulaştıysa lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü fatura fotokopisi ve tutanak ile birlikte tarafımıza iade ediniz. AKSİ TAKTİRDE Fethiyehavuzmarket.com SORUMLU DEĞİLDİR. 

ARIZALI ÜRÜN :

Arızalı ürününüzü , faturası veya garanti belgesi ile birlikte, arıza bildirim formunu doldurarak tarafımıza arızasını bildirdikten sonra belirleyeceğimiz kargo ve gönderi şekli ile gönderebilirsiniz.
Ürünün tarafımıza gelmesini takiben , gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürün tamiratı garanti süresince ücretsiz olarak yapılır , gerekli görüldüğü taktirde yenisi ile değiştirilir. Faturası olmayan ürünler GARANTİ KAPSAMI DIŞIDIR. Tamirat süresi ürünün elimize geçmesi ile birlikte başlar, en geç 10 iş günü içerisinde sonuçlandırılır.

 

Scroll